Чигиринські ляльки-наречені потрапили до столичної виставки

Афіша
26.07 16:48
804
0

У Києві в Центрі культури та мистецтва пройшла виставка народних ляльок. Мета проекту – відкрити нові імена українських майстрів.

Більше 90 майстринь з різних куточків країни представили свої роботи на цьому заході. У кожному регіоні є власні унікальні особливості створення народної ляльки. Саме це додає виставці різноманітності. Усі представлені ляльки створені вручну.

Читайте також: Індонезієць творить кавові шедеври на засохлому листі (фото)

Дуже цікавими виявилися експонати з Чигирина. Основна композиція цих ляльок – "Чигиринська наречена носить шишки", в якій представлена "молода" та її "дружка". Авторами цього витвору є Олена Чорноус та її юна учениця.

Крім цієї весільної композиції на виставці є і окремі роботи Олени Борисівни, яка отримала за свої талановиті роботи диплом.

Нагадаємо, що в лютому 2015 року у музеї Духовні скарби України відбувся виставковий проект "Чотири сезони", на якому пройшла виставка авторської ляльки та сучасного мистецтва.

Сотні робіт найвідоміших майстрів і художників, і всі жанри і напрямки були представлені в рамках цього масштабного проекту: авторська, інтер'єрна, колекційна, текстильна та ігрова ляльки тішили гостей виставки майже місяць.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори