Штучний інтелект від Google створює нові світи (фото)

Афіша
10.08 22:20
1389
0

Менше місяця тому в компанії Google провели тестування штучних нейронних мереж, які призначені для розпізнавання та опису зображення.

Про це пише INFOKAVA.

"Щоб зрозуміти, як система "мислить", команда розробників попрохала створити образи, засновані на певних запитах. Мережа штучного інтелекту інтерпретує навколишній світ доволі дивно, але тим не менш - гарно", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Нью-Йоркська бібліотека придумали новий флешмоб в Instagram

Згідно інформації, у новій доповіді Google "Інсептіонізм: поглиблення в нейронні мережі", співробітники компанії проаналізували роботу штучних нейронних мереж, особливо в якості програмного забезпечення, призначеного для розпізнавання зображень.

Дослідники спробували "навчити" мережу, показуючи їй приклади зображень, які вона повинна була запам'ятати. Наприклад, щоб навчити її тому, що означає слово "гори", вони показували їй різні фото гір.

Гуглівський штучний інтелект видав доволі дивні результати, коли його попрохали створити власне зображення на основі "вивченого".

В одному випадку, коли їй веліли намалювати гантелі, мережа створила картинку, де об'єднала метал і людські руки, ймовірно, через те, що кожен образ з гантелями, який був їй показаний, включав в себе руки, що тримають гантелі.

Команда Google планує продовжити спостерігати за образами, які формуються на глибоких нейронних рівнях. Це необхідно для продовження навчання штучного інтелекту краще розпізнавати необхідні зображення.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Смерть Віталія Чуркіна: чи варто шукати теорію змови
ЧитальняАналітика 21 лютого

Російський дипломат славився брехливими заявами. Чуркін стверджував, що Російська Федерація не визнає нинішню українську владу. Переконував, що російських військових немає […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори