"ЦеГлина 2015": в Києві пройде фестиваль сучасної арт-кераміки

Афіша
18.08 07:30
2754
0

У Києві з 19 по 28 серпня в музеї "Духовні скарби України" відбудеться фестиваль сучасної художньої кераміки "ЦеГлина 2015". Пише Cultprostir.

Мета фестивалю − активізувати розвиток професійної кераміки, познайомити відвідувачів з як провідними майстрами, так і молодими керамістами. Серед експонатів на виставці можна буде побачити твори Уляни Ярошевич, Гії Міміношвілі, Неллі Ісупової, Світлани Пасічної, Володимира Хижинського, Юрія Мусатова та інших. Учасники фестивалю представляють різні регіони України: Київ, Львів, Ужгород, Харків, Полтаву, Луцьк, Запоріжжя, Черкаси, Слов'янськ, Конотоп.

Читайте також: Українські вишиванки представлять в Єрусалимі вперше за 40 років

"Наш фестиваль відбувається один раз на рік. Ми намагаємося зібрати максимально всіх українських художників, які працюють з керамікою − від Ужгорода до Слов'янська. Хочемо показати, що відбувається в українській кераміці, що нового вигадали митці. Для виставки ми відібрали різну кераміку, але серед неї ви не побачите ужиткової – глечиків і тарілочок – буде скульптура, пластика, відео-арт, арт-об'єкти, які гідні називатися сучасним мистецтвом", - зазначила куратор виставки Олеся Дворак-Галік.

У рамках фестивалю відбудуться дискусії, творчі вечори художників, презентації персональних проектів, інсталяцій, показ відеофільмів про художню кераміку та міжнародні керамічні симпозіуми, лекції тощо.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори