Жадан і "Білоруський мужчина" приголомшили Тернопіль

Афіша
20.04 13:49
Лілія Чемоданова
14628
0

19 квітня в Тернополі відбувся літературний фестиваль "Ї", на якому молоді письменники представили свої нові твори.

Відомий український поет Сергій Жадан презентував книжку "Українські авіалінії", разом з ним виступив Андрей Хаданович із "Білоруським мужчиною".

Літератори розповіли про своє знайомство, переклади книжок один одного із білоруської на українську та навпаки. А також натякнули на контрабанду книжок до Білорусі, куди наразі проблематичною є доставка літератури.

"Стережіться, якщо вони не потраплять до Білорусі, то все вам доведеться читати", - пожартував Хаданович.

Білоруський письменник всю презентацію спілкувався своєю рідною мовою. Глядачі та учасники розуміли абсолютно все: хором сміялись із його жартів.

"...Голубка сідає на дах, а голуб - на голубку. Мораль могла би бути "make love, not war", але і без неї все робиться правильно", - цитує Андрей щойно видану книжку.

"Це один із тих рідкісних випадків, коли на спільній презентації головною зіркою є не Сергій Жадан. Хаданович - такий молодець! Вже біжу за автографом", - розповіла про свої враженнями глядачка Ірина.

Книжки поетів видавництво "Крок" свідомо презентує разом - як "книжки-двійнята" – Сергія Жадана білоруською переклав Хаданович, а український письменник переклав "Білоруського мужчину" українською. Майстри слова давно дружать та чудово співпрацюють у літературному плані.

Автор матеріалу: Лілія Чемоданова

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори