Полтавчани не віддадуть німцям картини, вивезені під час війни

Афіша
09.06 11:15
1755
0

Один з музейних працівників Німеччині побачив на сайті Полтавського художнього музею імені М. Ярошенка картини, що належать князівству Анхальт-Дессау. Співробітники українського музею не бачать причин для того, що видати князівському роду шість картин, які вивезли радянські солдати після Другої Світової війни в 1946 році.

Про це повідомляє Обком.

Німецька сторона повідомила, що твори мистецтва належали родовій колекції принца Едуарда фон Анхальта, а найбільше їх цікавить портрет роботи Лукаса Кранаха-молодшого, датований ще 16 століттям. Спадкоємець князівської родини, 73-річний принц Едуард фон Анхальт, дізнавшись, що в Полтаві виявили картини, які власністю його далеких предків, захотів отримати їх назад.

Матеріал по темі: Пам'ятники Другої світової війни не зноситимуть

Директор Полтавського художнього музею Ольга Курчакова провела прес-конференцію і повідомила журналістам, що адміністрація музею поки не отримувала офіційного запиту від німецької сторони. Жінка повідомила, що картини не є оригіналом, а копіями, про що зазначено в документах.

На прес-конференції так само нагадали, що під час німецької окупації Полтави загарбники вивезли з місцевого художнього музею 26 тисяч творів мистецтв.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори