Актори забарикадувалися у приміщенні львівського театру (відео)

Афіша
21.06 11:46
2598
0

Вчора у Львівському театрі ім Лесі Українки актори розпочали страйк. Вони оголосили недовіру директору театру Олексію Коломійцеву під час вистави Divka.

Про це повідомляє Дивись.info.

Актори звинуватили директора у фінансових махінаціях, звернувшись до глядачів безпосередньо зі сцени. Вони оголосили страйк і відмовилися залишати приміщення театру до розгляду їхніх вимог.

Читайте також: Презентували новий дизайн столичного кінотеатру "Жовтень" (фото)

Страйкарі вважають, що директор театру не виконує своїх прямих обов'язків.

"Окрім того, він принижує нашу гідність, ображає не тільки наші професійні здібності та здобутки, а повністю нівелює наші людські та моральні цінності, відкрито висловлюючись, що ніхто з працівників йому не потрібен, адже він є "єдиним неповторним генієм", – ішлося у зверненні.

Протестувальники наголошують, що хотять працювати в театрі імені Лесі Українки, але лише під керівництвом такого директора, який буде їх поважати.

"Ми не хочемо і не будемо звільнятися, незважаючи на те, що за останній театральний сезон було "успішно" звільнено більше 20 людей і планується звільнення 90 відсотків колективу, це інформація з перевірених джерел", - заявили актори.

Очолюють страйк артист Іван Довгалюк, помічник режисера Ірина Попівчак, освітлювач Денис Курилов. Число страйкарів – 25 осіб.

Довідка. Олексій Коломійцев очолив театр у березні 2014 року. До Львова працював у Полтавському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Гоголя; Дніпродзержинському музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки; Донецькому національному академічному українського музично-драматичного театрі; Харківському театрі музичної комедіі.

Має низку нагород, зокрема, був лауреатом театрального фестивалю-конкурсу "Січеславна-2009".

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори