Російська церква сказилася - Борис Гребенщиков (відео)

Афіша
29.06 13:28
2373
0

Відомий російський музикант Борис Гребенщиков, лідер гурту "Акваріум" на своєму виступі в московському парку "Красна Пресня" 25 червня розкритикував висловлювання голови Синодального відділу із взаємодії церкви і суспільства Всеволода Чапліна.

Він у властивій йому манері іронічно відреагував на заяви церковного діяча про те, що скоро в Росії закінчиться мирне і комфортне життя.

"Ми, здається, вступили в нову фазу життя. Наша церква в особі блискучого прес-секретаря патріарха оголосила:" Слава Богу, що скоро буде війна ". Церква оголосила, що страждання підуть на користь народу. По-моєму, вони сказилися. Багато грошей погано діють на мозок", - зазначив співак.

Борис Гребенщиков неодноразово виступав з критикою влади та її дій. Під час анексії Криму він звернувся до російських чиновників із закликом перестати брехати людям, які делегували їм владу. У цьому виступі Гребенщиков знову торкнувся теми народу, який політики використовують у своїх цілях.

"Вони вважають, що мають право говорити і вирішувати за народ, від вашого імені. Вони вважають, що мають право робити вас гарматним м'ясом. Я не думаю, що у них є таке право. Я молюся за те, щоб ніч у них в головах все-таки змінилася світанком", - додав музикант.

Матеріал по темі: Макаревич попросив прибрати "Машину часу" з афіш російського фестивалю

На підтвердження своїх слів Гребенщиков заспівав пісню Віктора Цоя "Без'ядерна війна".

Нагадаємо, що в березні 2014 Борис Гребенщиков розкритикував дії російської влади по відношенню до півострова Крим і закликав вирішувати справи тільки мирним способом. Він активно цікавиться будизмом та східними практиками. У липні відбудеться концерт групи артиста в Києві.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори