Мінкульт просить українців допомогти йому креативними ідеями

Афіша
07.07 14:10
1014
0

На офіційному сайті Мінкультури стартувало опитування населення під назвою "Креативна Україна".

Міністерство культури звернулося до українців за допомогою в проведенні заходів, реорганізації та оптимізації роботи відомства та підпорядкованих йому установ, передає прес-служба Мінкульту.

Крім цього, українці можуть запропонувати будь-яку іншу корисну для суспільства ідею або проект на офіційному сайті відомства в рамках опитування "Креативна Україна". Для цього необхідно заповнити коротку анкету з контактними даними і додати свою пропозицію в спеціальне поле із зазначенням її мети, термінів реалізації, ресурсів і способів оцінки її ефективності.

Читайте також: Україна отримала статус "почесного гостя" на міжнародному літфестиваль

При цьому Мінкульт радить вигадникам зважити на важкі фінансові для нашої держави часи, а також обійтися без використання ненормативної лексики в анкеті.

Подати свої заявки з пропозиціями українці зможуть до 1 серпня поточного року. Після цього відомство розгляне внесення ідеї, обговорить їх з експертами і вибере 10 найбільш популярних і реалістичних. В рамках опитування проекти висунуть на суд громадськості. Проголосувати за своїх фаворитів можна буде до кінця вересня. Після цього 5 найпопулярніших ініціатив реалізують спільно з авторами ідей, обіцяє Мінкульт.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори