МВФ схвалив рішення про видачу Україні $ 1,7 млрд Україні - Bloomberg

Економіка
25.07 09:31
828
0

Керівництво Міжнародного валютного фонду схвалило виділення Україні чергового траншу фінансової допомоги у розмірі 1,7 млрд. доларів.

Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на обізнане джерело.

Схвалення нового траншу сталося після того, як Верховна Рада прийняла необхідні закони та відбулися зрушення в переговорах з кредиторами про реструктуризації боргу країни.

Офіційне схвалення виплати траншу в 1,7 млрд. доларів відбудеться 31 липня. Тоді відбудеться зустріч Ради директорів МВФ, присвячена цьому питанню.

Представник президента в Кабінеті міністрів Олександр Данилюк наголосив, що Україна виконала необхідні умови фонду для виділення наступного траншу.

Він додав, що підписання закону про зняття мораторію на продаж майна компаній з державною часткою не менше 25% було останньою умовою для проведення засідання директорів МВФ.

Читайте також: Єврокомісія виділила Україні 600 млн євро на реформи

"Ця умова виконана після того, як президент підписав цей закон. У нас всі умови виконані. Ми очікуємо, що Рада директорів розгляне питання про виділення Україні наступного траншу в розмірі 1,7 мільярдів доларів", - зазначив Данилюк.

Нагадаємо, експерти МВФ погодились переглянути програму співробітництва з Україною в рамках угоди про розширене фінансування. Вони наголосили, що країна, для отримання кредиту, має виконати попередні умови та дотримуватися умов, що державний борг буде стійким.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори