Комп'ютерна компанія НР закрила свій завод у Росії

Економіка
28.07 11:39
1704
0

Відома американська компанія Hewlett-Packard припинила діяльність свого заводу з виробництва персональних комп'ютерів на території Російської Федерації.

Робота заводу підприємства Hewlett-Packard, розташованого під Санкт-Петербургом у селищі Шушари, призупинили ще у середині минулого року. Трохи пізніше "з метою економії, а також для оптимізації логістики" його перемістили до Чехії.

Керівництво заводу пояснює, що причиною закриття заводу в Росії є падіння ринку комп'ютерів на 44% порівняно з результатами за перший квартал цього року.

Колишній генеральний директор калінінградського підприємства зі збору іноземної побутової техніки "Балтмікст" Віталій Дахненко зауважив, що ліквідування заводу HP спричинили економічні проблеми. Однією з головних причин став вступ Росії до Міжнародної торгівельної організації.

Читайте також: Два російські автогіганти зупинили роботу

Нагадаємо, що багато іноземних підприємств останнім часом з ряду цілком зрозумілих причин закривають свої підприємства на території Росії.

Нещодавно комп'ютерний гігант IBM – компанія, яка займається виробництвом та постачанням апаратного і програмного забезпечення – розірвала свою двадцятирічну співпрацю із найбільшою російською IT-компанією "Ланіт". Причиною розірвання робочих стосунків стали санкції США.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори