«Волонтерську ковбасу» у Львові продають за 500 гривень

Економіка
28.01 17:12
6003
0

Відомий білоруський кулінар Андрій Азаров перебрався до Львова робити сиров'ялену ковбасу. Половину коштів передає на потреби АТО.

Відеоблогер приїхав до Львова у кінці 2014 року з наміром відкрити ресторан. Про це він розповів Радіо Свобода. Проте поки бізнес не розкрутився, виготовляє "стратегічний продукт проти агресора" - сиров'ялену ковбасу, до якої львів'яни не звикли. Така є традиційною для Білорусі від часів Литовського князівства. Ковбасу називають "пальцем пханою". 200-грамове кільце продає за $5 – зараз це 100 грн. Гроші беруть наперед, аби закупити м'ясо.

"Спершу в нас вийшло 15 ковбасок, 6 з яких виявились браковані, - розповів Андрій Азаров. – Через місяць – 35 штук. Зараз вислали 75 кілець. У лютому виходимо на 150. Так щомісяця будемо подвоювати – і у 2016 році тираж сягне 150 тисяч у місяць".

Скаржиться, зараз йому вистачає сил на те, щоб за два дні покришити 25 кг свинини на сантиметрові кубики. Згодом залучатиме волонтерів, щоб одні різали, інші набивали кишку.

Каже, робить на совість – за місяць кільце "всихає" удвічі, тоді як у магазинних ковбасах вагу збільшують утричі за допомогою добавок і води. Навіть у Білорусі нелегко натрапити на справжню "пальцем пхану" сиров'ялену ковбасу. Ідеальний рецепт кулінар підбирає під час виробництва – куштує і вирішує, досолити чи доперчити наступного разу.

Азаров розробив ярлик із українським прапором, на якому вказано, що ковбаса зроблена руками волонтерів і половина коштів підуть на допомогу армії. Закликає "Геть московську! Купуй волонтерську". Також у Facebook поширює пости зі звітом, скільки ковбас уже продано на користь фронту.

Зауважує, волонтерам ще не вдалося заробити, адже третину виручених коштів відразу витрачають на м'ясо для наступної партії.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори