У столичному метро знайшли порушень на 26,4 мільйони

Економіка
30.07 20:22
717
0

Київська міська державна адміністрація виявила порушення в діяльності на 26,4 млн гривень комунальним підприємством "Київський метрополітен" за результатами аудиту фінансово-господарської діяльності підприємства за 2013-2014 роки.

Про це сказано у звіті підприємства, опублікованому на сайті КМДА.

Сума збитків у результаті здійснення неефективних управлінських рішень становить 57,7 млн гривень.

У тому числі, недоліки, які призвели до втрати 44,4 млн гривень і до виникнення ризиків втрат фінансових і матеріальних ресурсів у сумі 13,3 млн гривень.

Під час аудиту було виявлено низку порушень при прийнятті метрополітеном будівельно-монтажних робіт, у тому числі завищення вартості робіт на 2 млн гривень.

Під час дослідження питання закупівлі метрополітеном вагонів у ЗАТ "Вагонмаш" (ВАТ "Метровагонмаш", Росія) за рахунок кредитних коштів, наданих Європейським банком реконструкції й розвитку, було встановлено низку порушень, які призвели до 1,99 млн гривень зайвих витрат і до недоодержання 4,97 млн гривень за ненарахування штрафних санкцій за несвоєчасну поставку вагонів.

Читайте також: У збанкрутілих банках знайшли порушень на 112 млрд гривень

Крім того, підприємством, при наявності затверджених 10 штатних одиниць юридичного управління, здійснені видатки в сумі 93,4 тис. гривень на юридичні послуги за договорами, діяльність яких збігається з посадовими обов'язками працівників юридичного управління.

Як повідомляло агентство, у квітні комунальне підприємство "Київський метрополітен" вибрало аудиторську фірму "ПФК Аудит-Фінанси" для надання послуг із проведення аудиту фінансової звітності.

Київська міська державна адміністрація просить прокуратуру розслідувати 102 факти виявлених під час аудитів комунальних підприємств столиці фінансових порушень

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори