Держпідприємства аграрного сектору вкрали з бюджету понад 200 млн грн

Економіка
06.08 11:29
1029
0

В ході проведення внутрішніх аудитів на восьми підконтрольних Мінагрополітики держпідприємствах були виявлені фінансові порушення на суму 265,4 млн грн, у тому числі збиток державному бюджету склав 209,2 млн грн. Про це повідомила прес-служба відомства.

"Йдеться про недоотримання фінресурсов у розмірі 173,1 млн грн, нестачі - 30 млн грн, незаконних розтратах - 6 млн грн", - зазначили в міністерстві.

Читайте також: США поставить в Україну сільгосптехніку на $1 млрд

Планові перевірки були проведені на держпідприємствах "Хмельницьке", "Головний селекційний центр України", "Спецагролізінг", "Благодатне" і на насіннєвому сільгосппідприємстві "Вирівське". За дорученням голови Мінагропроду Олексія Павленка позапланові аудити пройшли на держпідприємствах "Державний резервний насіннєвий фонд України", "Укрлектрави" і "Харківський завод шампанських вин".

Мінагрополітики направив матеріали аудиторських перевірок в правоохоронні органи для притягнення до відповідальності винних та відшкодування завданих державі збитків. Деталі перевірок будуть повідомлені пізніше.

Нагадаємо, раніше Павленко влаштував догани головам держпідприємств. Під час розширеної наради з керівниками підпорядкованих Павленко зазначав, що директора несуть персональну відповідальність за роботу і стан компаній і повинні доводити свою управлінську ефективність з перших днів після призначення.

У той же час ряд керівників порушили контракти і не надали на погодження до Мінагрополітики проекти фінпланів, тим самим позбавивши підприємства перспектив розвитку та можливості планувати свою роботу.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори