Ціни на продовольство знижуватимуться в найближчі 10 років - ООН

Економіка
15.08 10:00
702
0

Спільна доповідь Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН та Організації економічного співробітництва і розвитку свідчить, що ціни на продовольство будуть поступово знижуватися впродовж найближчого десятиліття.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

Генеральний секретар ОЕСР Анхель Гурріа зазначив, прогноз по світовому сільському господарству більш стабільний, порівняно з останніми роками.

"Однак ми не можемо виключити ризиків, пов'язаних з новими стрибками цін у найближчі роки", - додав він.

Генеральний директор сільгоспорганізації ООН Жозе Граціану да Сілва вважає, що, незважаючи на зниження цін, недоїдання залишається найбільш серйозною проблемою найменш розвинутих країнах світу.

Читайте також: Чисельність населення землі до кінця століття досягне 11 млрд. - ООН

У спільній доповіді зазначається, що до 2024 року виробництво рибної продукції збільшиться майже на 20%. В 2023 році, згідно з очікуваннями, зростання в секторі аквакультури перевищить загальний "дикий" улов.

Виробництво м'яса буде реагувати на коливання цін. Більш низькі ціни на кормове зерно сприятимуть відновленню рентабельності в секторі.

Експортувати молочні продукти на світовий ринок в основному будуть чотири основні країни-постачальники. Серед яких Нова Зеландія, країни Європейського союуз, США, а також Австралія.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори