Керівництво Нацбанку посадили на палю

Економіка
25.02 12:43
1938
0

Кілька десятків людей з об'єднання "Громадській контроль банків" прийшли сьогодні зі до будівля Нацбанку. Із собою мали смітник, плакати, зображення голови Нацбанку та ії заступниках на палях, символічні труни валютних боржників.

Люди вимагають відставки керівництва Нацбанку під стук по бочках. Акцію оголошено безстроковою, до Києва стягуються активісти об'єднання з усіх регіонів України.

"Головна вимога на сьогодні – це звільнення Гонтарєвої, що автоматично покращить ситуацію на валютному ринку. Нацбанк має діяти згідно з законами ринку, а не обвалювати курс гривні в чотири рази протягом лише півроку. Замість запровадження механізмів для стабілізації курсу, вони обслуговують шкурні інтереси олігархів", - каже мітингувальник Микола Андрійович.

В розмові зі "Знай" учасники заходу розповіли, що банки повернулись до практики відчуження іпотечного майна.

"Днями з десяток озброєних людей з приватної фірми у супроводженні банківських працівників вломились у квартиру члена нашого об'єднання в Ірпіні. Їх не потурбувало те, що там знаходилась мала дитина та неповнолітній член родини. Почали різати двері. Як тільки вони дізналися, що ми виїхали на місце – одразу зникли", - розповів виданню один зі співорганізаторів заходу Олексій.

Мітингувальники встановили навпроти входу в Нацбанк смітник із хутром, "посадили на палі" Гонтарєву та ії заступників, тримають в руках плакати "Гонтарєва – фінансовий терорист", "НБУ – морг банківської системи", "Гонтарєву – у відставку та під суд","Гривня плаває чи вже втопилася", "Валютні кредити – голодні діти".

Будівлю Нацбанку посилено охороняють бійці батальйону "Чернігів" та працівники спеціальних підрозділів.

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори