За один день доллар злетів до 40 і впав до 28 грн

Економіка
25.02 17:47
1365
0

На сайті finance.i.ua, де столичні міняйли продають долари, курс впав до 28 грн за долар, хоча ще зранку перевищував 40 грн за долар. Після обіду ціни почали зменшуватися.

Міняйло Павло продає в інтернеті 2 тис доларів по 33 грн.

"Можу продати будь-яку суму. Навіть скину – за 32,5, тільки беріть. Зараз попит трохи впав, та ви беріть, бо завтра знову почнеться ажіотаж і долар підскочить" – каже Павло.

Володимир в інтернеті продає 1900 $ за курсом 34 гривні.

"Я не спекулянт. Простий далекобійник. Дещо залишилося після рейсів. В банк нести не хочу – куплять задешево. А зараз терміново потрібні гривні. Знайомі підказали, де можна продати. Зранку виставив по 39 гривень, а потім бачу – всі скидають ціни, ну і я скинув"

Продавчиня доларів Тетяна переконує, що під'їде у столицю в любу точку та привезе будь-яку суму. Курс – 33 гривні за 1 $

"Долари новенькі, щойно з банку. Продаю задешево. Співпрацюємо з банками – завтра буде свіжа партія. Тому цю треба продати"

По чому купують долари в банках – не зізнається.

Є пропозиції і по 28 гривень за 1 $.

"Така ціна, тільки якщо берете всю суму – а в мене 100 тисяч доларів" – попереджає продавець, не називаючись. Пропоную під'їхати при потребі.

Деякі з продавців пояснюють – змушені були опустити ціну через те, що за великими цінами долари ніхто купувати не хоче.

Експерти переконують – підняття курсу було штучним і викликане непрофесійними діями банків.

"В січні НБУ виділив українським банкам суму – 20 мільярдів гривень для їх рефінансування, щоб утримати фінансову систему країни. Але банки не поспішають розраховуватися з своїми клієнтами. Натомість купують за ці кошти валюту на міжбанку, притримують її. Курс підвищується і банки на цьому заробляють" – Каже фінансовий експерт Ігор Качмарський.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори