У КМДА приховують реальну рентабельність "Бесарабського ринку"

Економіка
19.08 18:55
Володимир Мукан
1242
0

У Київміськдержадміністрації приховують реальні показники рентабельності столичного підприємства "Бесарабський ринок". Це помітили в громадській організації "Рух за реформи".

Спочатку чиновники стверджують, що за останні півроку КП "Бессарабський ринок" отримало 1 млн 861 тис. грн. чистого прибутку. Потім стверджують, що – 6 млн 959 тис. грн.

"Прибуток ніби є, але водночас стверджується, що збитки підприємства зменшилися до 25 тисяч гривень. А за підсумками першої половини 2014 року вони становили 1 мільйон 781 тисяч гривень. Тобто "Бессарабський ринок" продовжує залишатися збитковим підприємством, попри жонглювання цифрами", – каже "Знай" Вадим Якимець, представник громадської організації "Рух за реформи".

Читайте також "Влада має почати боротьбу з безробіттям, інакше втратить перспективну молодь"

За офіційними даними, на Бессарабці облаштовано приблизно 360 торговельних місць, більш як 1200 кв. м становлять складські приміщення, 3,5 тис. кв. м займають офісні приміщення, які також здаються в оренду. Одне торговельне місце на ринку коштує приблизно 800 грн. на день.

"Показники господарювання КП "Бессарабський ринок" засвідчують, що нинішня команда мера Кличка нічим не краща за своїх попередників. Не думаю, що в разі передачі ринку в комерційну концесію підприємство мало б збитки. Навпаки – воно приносило б значний зиск концесіонерам", – стверджує активіст.

Низький рівень рентабельності підприємства Вадим Якимець пов'язує із роздутістю штату та неефективним господарюванням.

"Не виключаю і корупцію. Адже навіть якщо просто за ринковою вартістю здати всю будівлю "Бессарабського ринку" в оренду, то прибуток може скласти 30 млн грн. на рік",- наголошує активіст.

Автор матеріалу: Володимир Мукан

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори