Президент дозволив чиновникам підвищувати собі пенсії

Економіка
13.03 15:54
1053
0

1 квітня набувають чинності зміни у законодавстві, що дозволяють нинішнім чиновникам збільшувати собі пенсії.

Для працівників державних органів, бюджетних установ та Національного банку будуть скасовані обмеження щодо оплати праці. Відповідні зміни передбачені Законом України №213-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення", його 10 березня підписав президент, - пише КорреспонденТ.

Розділ II Закону України № 213-VIII від 2 березня 2015 року скасовує дію пункту 10 розділу III "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" №76 VIII від 28 грудня 2014 року.

Рада внесла зміни до пенсійного законодавства після чотирьох невдалих спроб проголосувати за них. Голова Верховної Ради Володимир Гройсман оголосив перерву на 15 хвилин у засіданні парламенту і лише після цього відбулося повторне голосування.

Даний закон також передбачає обмеження пенсій працюючим суддям.

Відповідно до нього, підвищується на 5 років пільговий пенсійний вік для жінок, а також підвищується на 5 років страховий стаж за окремими професіями та спеціальний стаж для осіб, які мають право на пенсії за роботу в шкідливих і особливо шкідливих умовах праці та на пенсію за вислугу років.

Теги: Порошенко пенсії чиновники

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори