Одеса значно підніме ціни на проїзд в електричці

Економіка
27.03 14:40
1329
0
Фото: nws.su

Залізниця Одеси звернулася до обласної муніципальної адміністрації з метою координації підвищення вартості перевезення громадян у зоні передмістя на 30%.

Прес-служба відомства повідомляє, що таке зростання - вимушена міра. Адже, золзуміло, що несвоєчасність збільшення заміських тарифів і невисоке покриття витрат доходами не забезпечують належне здійснення заміських перевезень.

Тим більше, приміські перевезення відбуваються в умовах значної зношеності рухомого вагонного складу.

Так, в 2014 р. втрати ЖД від соціально вагомих заміських перевезень налічували 314,1 млн грн, в той час як прибуток перекрив всього 14,7% витрат. Це означає, що на 1 гривню експлуатаційних трат на приміські перевезення ЖД отримує тільки 14,7 копійок прибутку.

Також у відомстві поінформували, що якщо зіставити вартість проїзду автотраннспортом на приміських маршрутах по області з вартістю проїзду в приміських поїздах, вона виявляється в середньому нижче в 3,5 рази на ту ж саму відстань.

Тарифи на приміські перевезення регулюються облдержадміністраціями. Втім, працівники залізниці наголошують, що вартість комплектуючих матеріалів і сировини формуються в ринкових умовах. А без них неможливі безперебійні перевезення.

В даний час зберігається стійке відставання темпів підйомів тарифів на приміськи перевезення від зростання цін на дизельне пальне, електрику, металопрокат, матеріали та запасні частини.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори