У Херсоні зарплати впали, а в Донецьку ні

Економіка
27.03 16:39
Володимир Мукан
813
0

Реальна зарплата в Україні минулого місяця зменшилася на 18,2% порівняно з лютим 2014 року. Про це повідомили в Державній службі статистики.

Найбільше вона впала у Луганській області – майже на 34%. Це пов'язано із занепадом виробництва та бізнесу через війну з росіянами. В Херсонській області зменшилася на 21,5%, у Київській і Харківській - на 21%. Найменше падіння зафіксували на Черкащині (17,6 %), Хмельницькій (17,2%) і Донецькій (13%) областях.

"Війна та криза показала реальний рівень кожного регіону. Луганськ завжди був нерозвиненим містом, незважаючи на потужне виробництво. Ось при військових потрясіннях зарплати й зменшилася", - говорить "Знай" економіст Володимир Марченко.

Донецьк також зачепила війна, проте падіння зарплат там одне з найнижчих в Україні.

"Донецьк був розвиненим містом, особливо після проведення чемпіонату з футболу. На рівень, ріст чи падіння зарплат впливає не так велика промисловість, як малий бізнес. У ньому задіяно більше людей і він швидко пристосовується до нових умов. У якому регіоні більше малих підприємств, там вищий добробут", - пояснив експерт.

Нагадаємо, що середня заробітна плата по Україні у лютому була 3633 грн.

Автор матеріалу: Володимир Мукан

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори