Зареєструвати фірму можна буде за 5 хвилин

Економіка
09.04 12:55
Володимир Мукан
1749
0

Реєструвати власну справу можна буде, не виходячи з дому. Міністр юстиції Павло Петренко презентував інтернет-сервіс, завдяки якому можна отримати витяги, довідки про компанії та зареєструватися підприємцем. Роботу програми він продемонстрував на засіданні уряду.

Електронна система зменшить витрату часу підприємців із двох тижнів до 5 хвилин, наголосив міністр.

"Така система вже давно діє у Латвії та Литві. Вона себе позитивно там показала. В тих країнах люди вже забули про черги, обідні перерви чиновників та печатки. Думаю, це великий крок для розвитку нашого підприємництва", - говорить "Знай" Володимир Марченко.

Поки немає дати запуску сайту з реєстрації бізнесу, проте експерт переконаний, що повноцінно він запрацює через рік.

"Запустять його вже наступного місяця. Проте Україна – багатомільйонна країна, на відміну від Грузії та прибалтійських держав. Тому такі масштабні реформи йдуть повільно. Другим фактором є менталітет українців. У нас все робиться наскоками. Тому ймовірно, що перші півроку люди виявлять якісь незручності. Так це було два роки тому із зміною схеми реєстрації нерухомості чи заміною водійських посвідчень", - каже експерт.

За підрахунком експертів Easy business, це нововведення дозволить піднятися Україні у світовому рейтингу реєстрації бізнесу – з 75 на 12-те місце.

Автор матеріалу: Володимир Мукан

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори