Кабмін підвищив мінімальні ціни на цукор

Економіка
14.04 13:57
Володимир Мукан
1581
0

Кабмін підвищив мінімальні оптові ціни на цукор. З нового маркетингового року (вересень – серпень) цукор коштуватиме 6454,7 грн за тонну. Це на 36,7% дорожче порівняно з поточним роком.

"Це нормальна ціна на цукор. За рік подорожчала електроенергія, газ, бензин. Тому виробники все одно дешевше його не продавали б. Мінімальну вартість цукру на законодавчому рівні встановлюють, аби унормувати оподаткування у цій сфері", - розповідає "Знай" Микола Верницький, директор компанії "Проагро".

Встановлення мінімальної оптової вартості на цукор не вплине на його ціну в магазинах.

"По-перше, його продають зі старих запасів, по-друге, встановлені мінімальні оптові ціни на цукор дають можливість продавати його в роздріб наступного року і по 10 гривень за кілограм. Головне, щоб врожай був хороший. В Україні не раз було перевиробництво цукру і виробники зменшували націнку на кожному кілограмі до мінімальної", - каже Микола Верницький.

До серпня вартість цукру-піску в супермаркетах і на ринках не підніметься вище 12 гривень.

"Його продаватимуть переважно за 10-11 гривень. Фасований — трохи дорожче. Якщо ж цьогорічний врожай цукрового буряка буде поганим, а гривня й далі девальвуватиме, то вже у серпні мінімальна вартість цукру в торгових мережах буде 15 гривень за кілограм", - прогнозує експерт.

Автор матеріалу: Володимир Мукан

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори