Українська соняшникова олія тримає лідерство у світі

Економіка
18.04 20:55
804
0

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко розповів про успіхи в експорті сільскогосподарської продукції.

Чиновник повідомив, що Україна зменшила експорт продукції з країнами колишнього Радянського Союзу на 31%, що компенсується відкриттям нових ринків з країнами ЄС та Азії.

Павленко зазначив, що Україна тримає першість у світі по експорту соняшникової олії і насіння, а також займає третє місце з експорту фруктів, сьоме місце з продажу курячого м'яса.

"Україна зацікавлена ​​в диверсифікації ринків збуту аграрної продукції. Загальний експорт на країни Митного союзу становить 2,5 мільярдів доларів, країн Азії та Близького Сходу - близько 6,6 мільярдів доларів. Аграрне співробітництво між Україною та Узбекистаном не має обмежуватися торгівлею, значні можливості у спільних інвестиційних проектах, науково-дослідному обміну фахівцями"- підкреслив Олексій Павленко.

Читайте також: Вітчизняні сири подешевшають на 10 гривень

Торік Україна, за його словами, при обсягах виробництва в 63,8 млн тонн зерна відправила на експорт 30 млн тонн. Політик прогнозує збільшення експорту в три рази найближчим часом.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори