70-річна пенсіонерка виявилася найбагатшою в Чернівцях

Економіка
22.04 23:18
Володимир Мукан
1659
0

Найбільшу суму в Чернівецькій області задекларувала 70-річна жінка. Вона вказала у декларації свій дохід за минулий рік 4,5 млн. грн. Більшість коштів із цієї суми пані заробила за кордоном. Про це повідомляють в Інформаційно-комунікаційному відділі чернівецької податкової інспекції.

"Ця жінка є не так найбагатшою, як найчеснішою. Я точно знаю, що в Чернівецькій області живе щонайменше п'ять бізнесменів-мільйонерів. Вони просто не хочуть заповнювати декларацію. Бояться світити статками", - говорить Володимир Марченко, аналітик компанії АФС.

Троє мільйонерів із Чернівців заробили мільйон завдяки зарплаті. Інші троє – завдяки продажу дорогої спадщини. Двоє отримали мільйонні інвестиційні доходи. Решта двоє заробили на продажу своєї нерухомості.

"70-річна жінка-мільйонер – це показова історія. Зрозуміло, що вона не займалася аутсорсингом, не продавала за кордон своїх ідей, а заробила гроші в Італії або Португалії. І очевидно, пропрацювала там 15-17 років. Чи її діти там працюють чорноробами і надсилають кошти. Тобто можна говорити, що наші заробітчани нарівні з іноземними інвесторами вливають у вітчизняну економіку мільйонні активи", - каже експерт.

За минулий рік українські заробітчани переказали з інших країн понад $6 млрд.

"З кожним роком ця сума зменшується. Наприклад, 2013 року наші заробітчани переслали 9 мільярдів доларів. Цьогоріч надходження можуть бути ще меншими. Адже багатьох чоловіків забрали в АТО. Дехто через кризу переїхав житии до розвинених країн цілими сім'ями", - прогнозує експерт.

Автор матеріалу: Володимир Мукан

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори