Підприємці назвали головні перешкоди для ведення бізнесу в Україні

Економіка
22.05 12:15
1842
0
Підприємці назвали головні перешкоди для ведення бізнесу в Україні

Президент Інституту Свобод Бізнесу та директор Європейської бізнес-асоціації Ярослав Хобта розповів, що корупція, судова влада та зарегульованість контролюючої системи заважають бізнесу розвиватися в Україні, а індекс свобод та можливостей підприємництва взагалі має від'ємний показник.

182 опитаних підприємців заяивили, що не можуть нормально продовжувати працювати через відсутність державної допомоги та недоступність кредитування.

"Індекс в даному випадку – це дзеркало. Індекс – це зворотній зв'язок між підприємцями і владою. Там 25 питань, по яким він вимірюється. Перший пілотний проект досить цікавий виходить. Ми плануємо до кінця року розширити його до такого рівня, щоб ми могли національний показник виводити за результатами кожного регіону. Крім того, ми будемо ще бачити картинку по кожному регіону", - повідомив Хобта.

Читати також: З квітня підприємці отримуватимуть довідки через інтернет

Експерт додав, що індекс свобод та можливостей має від'ємний показник, в той час як влада рапортує про спрощення податків для підприємців.

"У нас за десятибальною шкалою (від мінус п'яти до плюс п'яти) індекс вийшов мінус 2,24. Це показник і для влади, і для бізнесу, і для суспільства. Треба міряти якось. Якщо ми подивимось по кожному питанню, ми чітко розуміємо, що за кожне питання відповідає якийсь державний орган в центрі або на місцях, міністерство галузеве або Кабмін. Покращення кожного показника залежить від кількох міністерств, від кількох людей", - наголосив Хобта під час інтерв'ю для видання "Голос столиці".

Нагадаємо, раніше директор Європейської бізнес-асоціації Ганна Дерев'янко повідомила, що бізнес-ситуація в Україні тримається на позначці нижче від середнього рівня.

Теги: підприємці , український бізнес

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Африканська авантюра Росії: навіщо Путіну військова база у Джібуті
ЧитальняАналітика 25 лютого

Додалися до цього непрості відносини з Іраном, складнощі з Туреччиною. У результаті російська дипломатія отримала низку складних завдань. Однак це […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори