Українські офісні працівники не проти працювати в полі – опитування

Економіка
22.05 17:38
Володимир Мукан
1944
0

Двоє з чотирьох українських офісних працівників хотіли б виконувати фізичну працю, а двоє з п'яти не проти змінити офісні обов'язки на роботу в полі. Про це повідомляють у дослідницькому центрі порталу працевлаштування "Хедхантер".

"Останнім часом на ринку праці з'явилося багато офісних працівників. Це збільшило між ними конкуренцію та дало можливість компаніям, які мають великі офіси, скорочувати витрати на офісників. Вони розуміють, якщо піде їхній працівник, вони зможуть знайти йому заміну. Тому люди, які працюють офісах, намагаються знайти якийсь підробіток. Найчастіше це робота, пов'язана із ручною працею", - говорить "Знай" експерт ринку праці порталу працевлаштування "Хедхантер" Руслана Березовська.

Матеріал за темою Українські роботодавці шукають вродливих працівників

Як показало опитування, українці володіють цілим набором навичок, які дозволили б їм отримати додатковий заробіток або й відмовитися від офісної роботи.

"Більшість чоловіків вміють лагодити речі. Деякі влаштовуються у компанії побутового ремонту типу "чоловік за викликом". Жінки володіють навиками кулінарії і шиття. Займаються хендмейдом, наприклад", - говорить експерт.

За останні роки ставлення до робити у офісах дуже змінилося.

"Раніше багато-хто вважав, що якщо не став офісним працівником, то багато чого втратив. Зараз не так. Робочі спеціальності стали приносити не менше коштів, ніж офісні. Головне, аби людина, що працює, була кваліфікованою і мала досвід. Наприклад, професійний будівельник заробляє далеко не менше, ніж офісник".

Автор матеріалу: Володимир Мукан

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори