Президент дозволив не погашати зовнішні борги

Економіка
28.05 20:01
Володимир Мукан
1236
0

Сьогодні президент Петро Порошенко підписав закон про мораторій на виплату зовнішніх боргів приватним кредиторам, повідомляють у прес-службі глави держави.

Цей законопроект 19 травня прийняли депутати Верховної Ради. Він дає можливість Кабміну запроваджувати мораторій на виплату зовнішніх боргів у зв'язку із складною економічною ситуацією в Україні.

"У багатьох аналітиків були побоювання, що президент не підпише закону Проте те, що він це зробив, свідчить про одне – наша влада не погоджується із умовами реструктуризації боргів, які нам диктує Захід", - говорить "Знай" Олександр Жолудь, аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень.

Матеріал за темою Україні вигідний дефолт

У законопроекті вказано, що мораторій не поширюватиметься на борги перед Міжнародним валютним фондом та Європейським банком реконструкції і розвитку.

Нагадаємо, західні кредитори відмовилися знижувати відсотки та списувати частину українських боргів. Запропонували лише подовження кредитного терміну. Проте така схема реструктуризації поглиблюватиме фінансову кризу в Україні.

Автор матеріалу: Володимир Мукан

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори