Україна отримає кредит МВФ навіть у випадку дефолту- Лагард

Економіка
13.06 13:08
1149
0

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що МВФ кредитуватиме Україну навіть, якщо вона оголосить дефолт.

Про це повідомляє прес-служба МВФ.

Погашення суверенного боргу, за її словами, має важливе значення для успіху програми. Оскільки Україна має недостатньо ресурсів погасити його у встановлені терміни, фонд продовжить кредитування навіть, якщо не буде досягнуто угоди про реструктуризацію боргів,

Українське керівництво повністю усвідомлює завдання на майбутнє, зокрема й значні макроекономічні ризики через невирішений конфлікт на Сході країни. Також влада має подолати соціально-економічну диспропорцію та поглиблювати реформи у всіх сферах аби досягнути надійного та сталого зростання, зазначила вона.

Читайте також: Держава вибачила Клюєвим 230 мільйонів євро

Лагард вважає, що програма змін в Україні потребує підтримки міжнародної спільноти, зокрема приватного сектора. Це необхідна умова, аби досягти успіху на шляху реформ.

Нагадаємо, посли країн "Великої сімки" створять групу підтримки у проведенні реформ в Україні. Вони координуватимуть економічну сферу та консультуватимуть українських фахівців.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори