НБУ вимагає своєчасних виплат зарплат українцям

Економіка
18.06 13:16
795
0

Нацбанк виставив загальну вимогу банкам - не затримувати виплату зарплат на картки українців. Фахівці фінустанов визнають, що затримки платежів почастішали, але не стали масовими.

Щоб виключити зростання соціальної напруженості, пов'язаної з невиплатою зарплати, НБУ накладає на банки зобов'язання беззаперечно виконувати умови договору банківського рахунку, укладеного з клієнтом-роботодавцем, про терміни перерахування платежів на поточні рахунки, відкриті роботодавцем на користь своїх підлеглих.

Брак ресурсів загострився в лютому-березні цього року, зараз же банкіри запевняють, що проблема хоч і не відійшла на другий план, але це питання поступово вирішується. За словами фахівців, затримка виплат виникає в одному випадку - при міжбанківському переказі. Кошти можуть "зависнути" тільки через проблеми з ліквідністю.

Читайте також: Нацбанк подовжив кредитування банків на 5 років

У випадку, коли зарплатний проект і рахунок організації перебувають в одному банку, то незручності з перерахуванням грошей бути не може. Про це повідомив радник голови правління Євробанку Василь Невмержицький.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори