З завтрішнього дня пиво стає алкоголем

Економіка
30.06 19:15
Володимир Мукан
4932
0

Із завтрішнього дня пиво із вмістом етилового спирту від 0,5% офіційно стає алкогольним напоєм. Про це йдеться в змінах до Податкового кодексу України.

Тепер для продажу пива потрібна ліцензія на торгівлю. Для торгівлі у містах вона коштує 8 тис. грн, у селах — 500 грн на рік. Пиво не можна буде продавати у приміщеннях менших за 20 метрів квадратних.

"Ці зміни податкового кодексу покликані вивести ринок торгівлі пива із тіні. Продаж алкоголю тепер йтиме через касу. До того ж завдяки збільшенню оподаткуванню до бюджету йтиме також більше грошей. Тепер Україна зароблятиме і на пивних алкоголіках, що купують собі цей напій щодня", - говорить "Знай" економіст Владислав Загородній.

Читайте також Київ та Краків визнали містами з найдешевшим пивом

Однак, на думку експерта, пиво навряд чи зникне з прилавків кіосків найближчим часом.

"Зараз у підприємців є дуже багато питань стосовно торгівлі пивом. Незрозуміло, якою буде ліцензія на пиво — такою, як на горілку, чи якоюсь іншою. Швидше за все введення цієї зміни Податкового кодексу відстрочать до серпня. Для наших законотворців це вже стало нормальною практикою. Спочатку вони хочуть щось зробити й ставлять жорсткі терміни, а коли ці терміни підходять випливає багато незрозумілих речей".

Нагадаємо, зараз для продажу пива не потрібно мати спеціальної ліцензії. Продавати напій можна у кіосках і магазинах будь-якої площі.

Автор матеріалу: Володимир Мукан

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори