Америка пустить до себе українські товари без мита

Економіка
03.07 17:12
618
0

Америка дозволила ввозити на свою територію п'ять тисяч українських товарів без мита.

Нові можливості перед Україною відкрилися після того, як оновилася програми Генеральної системи преференцій (ГСП) США. Вона триватиме до 2017-го, а розпочнеться вже у кінці липня цього року. Про це йдеться у звіті Мінекономічного розвитку та торгівлі, передає ТСН.

Так, відповідно до програми, українські виробники без мита ввезуть до Штатів продукти хімічної промисловості, мінералів та будівельного каменю, ювелірні вироби, килими. А також продукти сільського господарства та рибальства.

Водночас, наша країна мусить продемонструвати наявність ефективного захисту прав інтелектуальної власності та трудових прав. Вітчизняні компанії також мають показати відповідність критеріям правил походження товару.

Читайте також: Україна експортуватиме молоко в ЄС та сир до Казахстану

"Зі свого боку імпортери в Сполучених Штатах повинні подати заяву на надання преференцій за програмою ГСП. Згідно з останніми змінами, вони також отримали право на відшкодування мит, які було справлено з них щодо охоплених Актом товарів після закінчення терміну програми ГСП у липні 2013 року", – додають урядовці.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори