Нафта подешевшала до 55 доларів

Економіка
08.07 10:26
Володимир Мукан
693
0

Вартість нафти опустилася найнижче за останні три місяці. Зараз барель марки Brent продають за 55,3 долари. Найнижчою цьогорічною ціною сировини було 56 доларів за барель у березні. З квітня ціна пішла вгору.

"Така ціна може бути тимчасовою. Наступного тижня нафта на кілька доларів знову може подорожчати. Проте сама тенденція до зниження вартості чорного золота буде продовжуватися. На це впливає багато факторів. Один із яких суттєве збільшенні видобутку сировини за останні роки. А також — зняття санкцій з Ірану", - говорить "Знай" Геннадій Рябцев, директор науково-технічного центру "Психея".

Читайте також Вперше за два місяці вартість нафти опустилася нижче 60 доларів

Вартість пального внаслідок подешевшання нафти не відбудеться.

"По-перше, теперішня ціна не укріпилася. Вона, швидше за все, буде тимчасовою. Вартість пального на бензоколонках змінюється лише тоді, коли певна ціна нафти тримається більше двох тижнів. По-друге, низька вартість нафти вигідна не всім гравцям ринку. Наприклад, Росія робитиме все, аби зниження ціни йшло повільніше. Інакше постраждає їхня економіка", - каже фахівець.

Нагадаємо, суттєво нафта подешевшала у понеділок. Тоді її ціна опустилася нижче 60 доларів. На це вплинули повідомлення про переповнення резервів у США.

Автор матеріалу: Володимир Мукан

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори