40 тисяч українських переселенців знайшли роботу

Економіка
09.07 09:56
861
0

За даними Міністерства соціальної політики, близько 40 тисяч тисяч переселенців із зони АТО та Криму успішно працевлаштувались. Це приблизно 20% від всіх біженців, які потребують допомоги.

"Ми на сьогодні маємо таку картину, що центр зайнятості лише приблизно 40 тисячам внутрішньо переміщеним особам надав послугу щодо працевлаштування, перенавчання, перекваліфікації зокрема",- повідомляє міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Як зазначив міністр, така невелика кількість зв'язана із тим, що в нинішньому законодавстві існує багато недоліків та перешкод для спрощення процедури влаштування на роботу. Розенко пропонує в найблищі терміни позбутися всіх недоліків.

"Ми сьогодні виносяться на засідання уряду блок питань щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб - це питання посилення соціального захисту людей в процесі працевлаштування", - додав він.

Читайте також: "Укроборонпром" збільшив виробництво зброї в 36 разів за рік

За офіційними даними 1,3 мільйона осіб із Донбасу і Криму є внутрішніми переселенцями в Україні, які потребують фінансової допомоги. Кожного тижня близько до центрів соціальної допомоги звертаються до 20 тисяч нових переселенців.

У червні цього року українським біженцям надали соціальну допомогу у розмірі 234 мільйони гривень.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори