Працівники столичного банку набрали фіктивних кредитів на сім мільярдів

Економіка
09.07 20:40
1269
0

У Києві співробітники банку, оформивши фіктивні кредити, привласнили 7 млрд гривень. Назву банку наразі правоохоронці тримають у таємниці.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту протидії злочинності у сфері економіки МВС.

"Посадові особи банку за попередньої змови з юридичними і фізичними особами зорганізували діяльну схему з виведення активів з банку, гроші виводились за допомогою фіктивних кредитів", - йдеться в повідомленні.

Повідомляють, що залучені до схеми банківські рахунки відкрили на паспортні дані осіб - соціально не захищених, безробітних чи раніше судимих, котрі жодного стосунку до подальшого функціонування рахунків не мали.

Читайте також: Банк вкрав мільйон гривень з депозиту клієнта

"Було з'ясовано, що частина фізичних осіб-власників депозитів банку за грошову компенсацію відкривали банківські рахунки на свої паспортні дані, але цими рахунками не користувались, грошові кошти готівкою не знімали і жодного стосунку до діяльності працівників банку не мають, як і до одержання кредитів чи купівлі-продажу валюти", - наголошується в повідомленні.

Загалом упродовж 2012-2014 рр. з метою реалізації такої схеми було незаконно конвертовано в готівку 7 млрд гривень, йдеться в повідомленні.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження. Правопорушникам загрожує термін ув'язнення від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори