Українська мінімалка не викликала довіри у Європи

Економіка
14.01 10:55
Марина Лонська
2778
0

Підвищення рівня мінімальних доходів українців здивувало міжнародних фінансових експертів. Відповідну заяву зробив співголова групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Лєшек Бальцерович.

Про це йдеться у сюжеті "5 каналу".

За його словами, це стало несподіванкою для кожного фінансового фахівця, адже таких калькуляцій раніше не було. Він також наголосив, що перш ніж робити якісь висновки, варто подивитися на розвиток ситуації у майбутньому.

Читайте також: Подвоєна "мінімалка" знищить економіку України

На думку Бальцеровича, таким чином не можна одразу покращити економічний рівень життя населення, адже подібні реформи варто запроваджувати поступово.

Експерт відзначив, що на даний час можливо змінити ситуацію тільки за рахунок розвитку приватного бізнесу, тобто перш за все потрібно зробити умови для підприємців більш лояльними. Втім, для цього знадобиться чимало коштів та значний період часу, але тільки таким чином можливо підвищити економіку України.

Крім того, розвиток бізнесу допоміг би укріпити позиції на європейському ринку, а також підвищити рівень довіри інвесторів, котрі почали б активніше вкладати гроші у вітчизняні проекти.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що збільшення мінімальної зарплати негативно вплине на економіку України. Зокрема, збільшиться кількість безробітних, а також підвищиться рівень трудової міграції.

Теги: Мінімалка, підвищення, зарплати, економіка
Автор матеріалу: Марина Лонська

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Ознака коаліції: як радикали роздають аванси парламентській більшості
ЧитальняАналітика 24 лютого

Чи можна, з одного боку, бути союзником влади, а з другого – жорстким її опонентом? Якщо проаналізувати позицію, яку наочно […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори