Rozetka стала частиною компанії, яку очолювала Яресько

Економіка
14.07 12:07
1632
0

Днями компанія Horizon Capital, яка являється лідером private equity в Україні, стала інвестором Rozetka.ua - один з лідерів на ринку інтернет торгівлі в Україні.

Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус на інвестиційній конференції у Вашингтоні, що була організована українським урядом.

Загальна сума капіталу Horizon Capital становить близько 600 млн, хоча заснована вона була не так давно (в 2006 році). Кошти з її фондів інвестуються в компанії з України, Білорусії та Молдови. Основна умова – високий потенціал розвитку та прибутковості. Екс-голова компанії Наталія Яресько, починаючи з 2014 року, займає посаду Міністра фінансів України. Нині основним власником Rozetka.ua являється Владислав Чечоткін.

Читайте також:За півроку Росія втратила 50 мільярдів доларів

До слова, компанія починала свою роботу, як продавець електроніки та побутової техніки. А її установчий капітал становив 1 тисячу гривень. Уже в 2013 році чистий прибуток Розетки становив 1,06 млн гривень. В наш час організація значно розширила ринок збуту та асортимент продажу товарів. Про це повідомляє інформаційне агентство Інтерфакс Україна.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори