Американський газовий трейдер вийде на український ринок

Економіка
14.07 10:44
1131
0

Вчора на першому Американо-українському бізнес-форумі старший партнер американської компанії TrailStone Білл Гебхардт заявив про плани компанії почати купувати і продавати газ на українському ринку вже в жовтні 2015 року.

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу України".

TrailStone підтримує лібералізацію внутрішнього ринку газу в Україні і готовий вийти на її газовий ринок.

"Наш досвід показує, що такі реформи, які зараз впроваджуються в Україні, ведуть до поліпшення ринкових умов для споживачів і збільшення інвестицій у газову галузь", - сказав Гебхардт.

Голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв вважає, що ця подія свідчить про високу оцінку інвесторами кроків української влади в напрямку лібералізації ринку газу та боротьби з корупцією, які проводили протягом року.

"На європейському ринку TrailStone є нашим постачальником, на українському - це конкурент. Але його вихід на наш ринок - дуже позитивна подія для українських споживачів і виробників газу", - зазначив Андрій Коболєв.

Читайте також: Європа відмовляється від російського газу

Робота на нашому ринку такого великого міжнародного трейдера як TrailStone сприятиме забезпеченню стабільних надходжень газу, збільшить ліквідність і ефективність ринку.

Нагадаємо, що раніше голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв зазначав, що приведення українського "газового" законодавства відповідно до європейських стандартів відкриває перед Україною перспективу участі країни в Європейському енергетичному союзі.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори