США поставить в Україну сільгосптехніку на $1 млрд

Економіка
14.07 13:42
777
0

Українські аграрії налагодили плідну співпрацю з колегами з США, які щорічно збільшують інвестування в агропромисловий сектор. Цього разу американські компанії допоможуть Україні зібрати урожай, здійснивши поставку сільськогосподарської техніки на $ 1 млрд.

Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко під час фокус-сесії "Агробізнес та інфраструктура".

"Ми хочемо суттєво збільшити обсяги щорічного виробництва зерна, товарів з доданою вартістю експорту. Я вдячний американським партнерам за підтримку, якої Україна зараз дуже потребує", - заявив міністр.

Читайте також: В Україні рекордний врожай зернових - 64 млн тонн

Павленко також додав, що одним з перспективних проектів для іноземних інвесторів є модернізація систем зрошення в південних областях України.

"Ми повинні перетворити нашу інфраструктуру в систему, яка відповідатиме інтересам країни на найближчу чверть століття. Крім того, нам потрібні кошти і експертна допомога. Ми очікуємо, що інвестори, залучені до цієї величної справи, отримають віддачу зі свого капіталу", - сказав Павленко.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори