Компанія Chevron закриває бізнес в Україні

Економіка
14.07 17:00
912
0

Американська нафтова корпорація Chevron, яка планувала видобувати сланцевий газ у Львівській та Івано-Франківській областях, припиняє свою діяльність в Україні.

Сьогодні компанія Chevron Ukraine BV оголосила, що її рада директорів вирішила закрити українське представництво.

Про причини такого рішення не повідомляють.

Нагадаємо, що співпраця американської Chevron з України почалося ще в 2013 році. У січні було зареєстровано українське представництво Chevron Ukraine B.V, яке збиралося видобувати сланцевий газ на Олеській площі у Львівській та Івано-Франківській областях.

Читайте також: Американський газовий трейдер вийде на український ринок

Прогнозні ресурси Олеської площі оцінюють в 2,98 трлн кубометрів газу. На цій ділянці можна щорічно добувати 5-10 млрд кубометрів. Chevron на першому етапі збиралася вкласти в геологорозвідку і буріння свердловин близько 350 млн доларів.

Проте пізніше з'явилася інформація про можливий вихід американської компанії з проекту. Наприкінці грудня 2014 року її підтвердив заступник голови адміністрації президента України Валерій Чалий, нещодавно призначений послом в США.

Також раніше повідомляли, що британсько-голландський нафтогазовий гігант Royal Dutch Shell може відмовитися від участі в проекті з розвідки сланцевого газу на Юзівській площі в Харківській та Донецькій областях.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори