За півроку "Укрспирт" заробив 86 млн грн

Економіка
15.07 19:52
651
0

Державне підприємство "Укрспирт" в січні-червні 2015 заробило 86 млн грн. Порівнюючи з першим півріччям 2014 року, прибуток підприємства збільшився на 175%.

"Високі фінансові показники монополіста безпосередньо пов'язані зі зниженням адміністративних та операційних витрат і зменшенням закупівельних цін на сировину", - наголошується в офіційному прес-релізі ДП "Укрспирт".

"Ми зменшили витрати на обов'язкові види страхування, на консультаційні та маркетингові послуги, оренду. Також збалансували фінансові доходи і витрати для налагодження більш ефективної роботи", - прокоментував керівник підприємства Роман Іванюк.

Читайте також: Центральний офіс "Укрспирту" обшуковують

На сайті "Укрспирту" також наголошують, що протягом січня-червня 2015 свій прибуток компанія спрямовувала на погашення простроченої заборгованості та модернізацію виробництва. Так, з початку року кредиторська заборгованість скоротилися на 143 млн. грн.

До речі, 2014 рік підприємство завершило зі збитком 532 млн. грн.

Нагадаємо, в грудні 2014 року екс-директору ДП "Укрспирт" Михайлу Лабутіну пред'явили повідомлення про підозру у розтраті 172,5 млн грн. з рахунків ДП ​​"Укрспирт" і ухиленні від сплати податків на суму 28,2 млн грн. Після чого Лабутин втік.

29 грудня 2014 виконуючим обов'язки директора ДП "Укрспирт" призначений Роман Іванюк.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори