В Україні введено надзвичайнй стан в енергетиці

Економіка
17.02 10:14
Ірина Дождьова
1242
0

З сьогоднішнього дня, 17 лютого, в Україні офіційно набуває чинності розпорядження уряду щодо введення надзвичайного стану в енергетиці, який діятиме протягом місяця.

Читайте також: Україна визначила потенційних постачальників вугілля

"У зв'язку з блокуванням вантажних перевезень енергетичного вугілля антрацитної групи і з метою забезпечення надійної, стабільної роботи об'єднаної енергетичної системи України, запобігання виникненню дисбалансу між виробництвом і споживанням електричної енергії погодитися з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості про прийняття на ринку електричної енергії тимчасових надзвичайних заходів", - йдеться в розпорядженні.

Нагадаємо, 16 лютого РНБО дала розпорядження Кабміну розробити енергетичну стратегію та створити запаси вугілля. Крім того, переглянути та врегулювати питання щодо тарифів на житлово-комунальні послуги та електроенергію зокрема.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", з першого дня весни електроенергія знову подорожчає. Підвищення тарифів відбувається в рамках приведення цін на електроенергію до ринково обґрунтованих, повідомили в Національній комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ

Теги: енергетична криза, дефіцит вугілля, підвищення тарифів
Автор матеріалу: Ірина Дождьова

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Африканська авантюра Росії: навіщо Путіну військова база у Джібуті
ЧитальняАналітика 25 лютого

Додалися до цього непрості відносини з Іраном, складнощі з Туреччиною. У результаті російська дипломатія отримала низку складних завдань. Однак це […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори