Контролюючі органи стануть меншими на 12 тисяч працівників

Економіка
22.07 11:04
978
0

В Міністерстві економічного розвитку і торгівлі вирішено скоротити від 10 до 12 тисяч із 68 тисяч працівників різних контролюючих органів. Про це повідомив міністр Айварас Абромавічус в прямому ефірі Радіо Свобода.

Пише Ліга Бізнес

"Багато корупцій в контролюючих органах - це фітосанітари, це сельхозінспекция ... Це страшні люди, насправді. Зараз об'єднали ці шість, як мінімум, агентств з контролюючими функціями, зробили одного великого монстра. При старій системі штат був 68 тисяч чоловік. Вчора спілкувався з новим керівником. Він сказав, що планує з 68 тисяч залишити 10-12 тисяч", - зазначив міністр.

Також з повідомлення відомо, що в міністерстві планують розробляти інший метод проведення перевірок, адже теперішній має багато недоліків.

Також читайте: Нацбанк визнав неплатоспроможним 56-й банк

"Буде створено портал, де можна знайти інформацію про того, хто, коли, чому і кого перевіряє. До цих пір не зрозуміло, кого перевіряють і чому. А це буде все в публічному просторі", - сказав Абромавічус.

Нагадаємо, Айварас Абромавічус напередодні запропонував скасувати податкові пільги для всіх видів бізнесу і адміністративних одиниць, у тому числі для вільних економічних зон та індустріальних парків.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори