Президент дозволив бізнесменам працювати без касових апаратів

Економіка
22.07 13:49
2814
0

Президент Петро Порошенко підписав закон про звільнення від необхідності введення касових апаратів підприємцям з річним доходом менше одного мільйона гривень.

Про це повідомили в прес-службі парламенту.

З тексту документа випливає, що платники єдиного податку першої, другої і третьої груп - фізичні особи-підприємці - у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує один мільйон гривень, не будуть застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Якщо сума доходу перевищить один мільйон гривень, то з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, підприємець зобов'язаний використовувати касовий апарат. Застосування реєстратора розрахункових операцій для нього продовжиться в наступних податкових періодах, поки діє свідоцтво платника податку.

Читайте також: З наступного року в Україні введуть нові пільги на проїзд

Цей закон також звільняє підприємців від санкцій при проведенні валютообмінних операцій, якщо вони виконуються не в касах уповноважених банків, до 1 січня 2016 року.

Використовувати касові апарати, здійснювати технічне обслуговування та пломбувати РРО дозволяється тільки через сервісні центри. Експлуатувати апарат реєстраторів можна не довше семи років.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори