Банки відбиратимуть квартири за борги попередніх власників

Економіка
23.07 14:02
3075
0

Відтепер покупці нерухомості не лише можуть доплачувати за попередні борги по квартироі. Банки зможуть відбирати в українців квартири, які були під заставою ще у попередніх власників.

В Україні багато випадків, коли фізична особа купує квартиру, а через деякий час з'являється певний банк і претендує на цю нерухомість. Річ у тім, що попередній власник житла міг закласти його як заставу. А коли він ставав неплатоспроможним, то за рішенням суду квартира знімалася із застави.

Згодом банки можуть повертати нерухомість до застави. І на момент цього рішення квартирою володіла вже інша людина. До моменту відновлення заставного статусу квартири, її могли фіктивно продати вже кілька разів. В будь-якому разі, страждали лише кінцеві власники житла.

В таких випадках банки мають повне право на заставне майно. А у власників є вибір: або погасити кредит, або віддати майно. Іноді банки погоджуються на реструктуризацію заборгованості.

Читайте також: В Україні новий бум фінансових пірамід

Щоб не стати жертвами таких схем, експерти радять перед покупкою перевіряти всю історію житла, в тому числі вимагати виписки, що житло не є заставним. Також не треба вестися на дуже низьку ціну.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори