Фотожаби на указ про санкційні продукти: "Їж черв'яків і Путіна пригости"

Цікаво
31.07 16:00
2667
0

Інтернет-спільнота підготувала президенту Росії Володимиру Путіну відповідь на його указ про знищення ввезених в Росію санкційних продуктів.

Користувачі вирішили допомогти уряду Росії ідеями щодо втілення даного указу в життя. Наприклад, спецвідділ по знищенню санкційних продуктів пропонують назвати "ОМНОМНОМ". А патріотам Росії радять відмовитися від заморських устриць на користь вітчизняних черв'яків - дешево і сердито, як говориться.

Читайте також: Події дня у фотожабах: "уряд у вигнанні", Чуркін в ООН, заборонені продукти

Також інтернет спільнота припустила, що багато російських чиновників з особливо пишними формами зайнялися знищенням санкційних продуктів задовго до того, як це стало модним.

Крім цього, мережа пропонує росіянам "ходити в туалет батьківщиною" і "робити контрольний постріл в кожну головку ворожого сиру". "Но пасаран!", як-то кажуть.

Нагадаємо, указ, підписаний Путіним, набуде чинності 6 серпня. Під заборонені продукти підпадає вся продукція, країною походження якої є країна, яка ввела економічні санкції проти російських осіб. При цьому ввезення продуктів громадянами для особистого вжитку знищувати не будуть.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори