Український фізик розповів, що побачив у майбутньому

Цікаво
09.08 02:30
4395
0

Український фізик-ядерщик Олександр Харченко стверджує, що йому вдалося побувати в майбутньому.

Про це він розповів журналістові Domik.ua.

Журналісти записали розповідь вченого, використовуючи поліграф - детектор брехні.

Фізик-ядерщик стверджує (і детектор вважає, що він говорить правду), що на Різдво йому вдалося потрапити в майбутнє. Точніше в ніч на 7 січня 2028 року. Він опинився в Києві на Проспекті науки. Ось найінформативніші витяги з його розповіді.

"Наскільки я зрозумів, все місто перебудовують. Точніше, міста. Якщо вірити повідомленням медіа того часу, вся країна - велике будівництво. Це державна програма. Вона називається "Садок вишневий". Всю країну перебудовують у міста-сади. Наскільки я зрозумів, за основу взято проект англійської утопіста XIX століття Ебенезера Говарда", - повідомив Харченко.

"Главу уряду звуть Кареш Пумане Арайян, якщо не помиляюся. Він австралієць. Все дуже змінилося. Уряд України підбирається по всьому світу - через рекрутингові агентства. Укладають контракт з чіткими зобов'язаннями. В уряді лише один українець - міністр оборони. Він, до речі, займається і наукою. Наша країна стає світовим лідером в освоєнні космосу", - далі говорить фізик.

Читайте також: Привіт з майбутнього: фантастичні тварини генної інженерії (фото)

"Країна називається Русь. Мова - українська, столиця - Київ, герб - тризуб. Ми дійсно рвемося в світові лідери. Перш за все, через науковий прорив. У країну переїжджають тисячі вчених з усього світу. Вони живуть у Містечку геніїв. Це в районі нинішньої Татарки", - стверджує Харченко.

"Головна відмінність від сьогодні - це міста-сади. Суспільство прийшло до висновку, що наш нинішній спосіб проживання у великих містах підриває здоров'я, це економічно невигідно і руйнує нормальні зв'язки між людьми. Тому всі населені пункти вирішено перебудувати в міста-сади. Головний їхній принцип - розмір. Не більше тридцяти тисяч людей, переважно знайомих між собою, які самі управляють і доглядають за своїм містом. Туди навіть державна поліція не має права зайти без офіційного виклику місцевим дільничним", - говорить фізик.

"Двоповерховий будинок стає найпоширенішим варіантом. Цікаво, що готові місця продаються так, щоб поряд жили люди з різним доходом. Щоб не утворювалися "бідні" і "багаті" райони. Що відбувається з економікою - це окрема історія. Заборонені відсотки в банках, гроші - більше не засіб збагачення. У заможних людей тепер картини, скульптури", - зізнається Харченко.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори