Колумбійка Ледізунга Кіборг перейменувалася на АБВГДЄЖЗ

Цікаво
17.02 16:43
1299
0

Вчителька з колумбійського міста Богота змінила ім'я та прізвище на набір літер англійського алфавіту. Її нове ім'я Abcdefg Hijklmn Opqrst Uvwxyz.

Жінка два роки боролася із чиновниками, щоб мати незвичайне ім'я та прізвище. Abcdefg Hijklmn Opqrst Uvwxyz розповіла, що завжди мріяла про складне ім'я, повідомляє The Daily Mirror.

"Я змінила своє ім'я, щоб люди не знали, що це я. Але не тому, що мене турбували, а тому, що хотіла завжди вносити елемент несподіванки", - розповідає вчителька мистецтва та фотографії у трьох університетах. Жінка також займається модним дизайном в позакласний час.

До цього викладачку звали Ледізунга Кіборг, що також не було її справжнім ім'ям. Колумбійка "відчуває необхідність постійного самовизначення", тому змінювала ім'я вже декілька разів залежно від настрою. Як звали її при народженні, вже не пам'ятають.

Даніель Молано з Колумбійського національного реєстру сказав: "Якби громадянський нотаріус відмовився змінити її ім'я в цивільному реєстрі, він порушив би свої робочі обов'язки. Неважливо, наскільки ім'я є незвичайним, оскільки це те, що завжди має бути дозволеним".

У січні 2015 у Франції судові органи заборонили батькам назвати своїх новонароджених дітей Нутелла і Полуничка, оскільки, на думку експертів, ці імена могли "завадити двом дівчатам, коли ті виростуть, вести нормальне особисте життя".

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори