Українському Вію вкоротили вії

Цікаво
27.02 14:42
2304
0

Сьогодні 58-річний киянин Валерій Смаглій встановив рекорд України на найдовші натуральні вії – 3,7 см. Після фіксування рекорду чоловік попросив їх зрізати, що і зробили прямо у столичному салоні.

Знай.ua

Чоловік розповідає, що довгі вії мав не з дитинства. Вони відросли нещодавно.

"Вії почали рости рік тому. Ще влітку дружині Ірині навіть подобались, виглядали незвичайно. Але зрештою відросли до таких розмірів, коли нижні вії були довшими, ніж найдовші верхні у людей. Із місяць тому почали потроху випадати та відламуватись", – розповів Валерій.

Знай.ua

Від постійного навантаження на повіки у Валерія часто боліли очі. Коли вдягав окуляри, за склом вії загинались до брів. На нього весь час звертали увагу і "інколи по кільканадцять разів перераховували решту", не могли відірвати погляд від нього.

Знай.ua

Причину інтенсивного росту вій не розкриває. Розповідає, що приймав препарат задля загального оздоровлення. Довжина вій – побічний ефект. Зі слів Валерія, препарат приймає вся родина, але у решти вії лишились нормальними.

Донька, яка теж прийшла на реєстрацію рекорду, розповіла, що не хотіла б мати такі довгі вії. Дівчина засмутилась, що після статті про батька посипалося багато некультурних коментарів. До того віями захоплювалась.

Знай.ua

До Національного Реєстру рекордів чоловік зателефонував, прийнявши рішення позбутися обтяжливої краси. Щоб встигнули зареєструвати рекорд до того.

"Відчуваю таке полегшення - так давно хотів це зробити", - прокоментував чоловік.

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Знай.ua

Теги: Валерій Смаглій, рекорд, довгі вії

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори