У сором'язливих кенгуру мало друзів

Цікаво
18.03 08:05
798
0

У самок кенгуру хоробрість і вміння заводити друзів пов'язані між собою. Чим сміливіше самка, тим більше у неї друзів.

Дослідники намагаються зрозуміти, яким чином людина змогла досягти такого високого рівня соціального життя. І з цим питанням вони все частіше звертаються до тваринного світу.

Людиноподібні мавпи демонструють людські риси у своэму суспільному житты. Вони в своїй поведінці ближче до людей, але набагато дивніше, коли зоологи виявляють елементи соціальної поведінки у інших тварин, яких не назвеш нашими родичами.

Зоологи з Квінслендського університету 18 місяців спостерігали за самками гігантського кенгуру. Вони утворюють великі групи, в яких особини пов'язані більш-менш близькими стосунками. Наприклад, якщо самка вважає за краще обідати поруч з якоюсь іншою самкою, то можна зробити висновок, що між ними є позитивний соціальний зв'язок, або простими словами - вони дружать.

Серед кенгуру є, як більш сміливі, так і боягузливі особини. Ті хто сміливіший, дозволяють людині досить близько підходити до них. За цією відстанню і визначається наскільки у кенгуру міцні нерви.

Сміливість впливає також на вміння заводити друзів у кенгуру. Більш сором'язливі особини менше спілкувалися з іншими, і вони частіше знаходились у великих "колективах". Так у них було відчуття більшої захищеності.

Чи залежить дана поведінку від генів або ж вона формується навколишнім оточення, зоологи поки точно не встановили. На їхню думку, генетична та виховна складова доповнюють тут один одного.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори