У Індії створили найважчу книгу про Будду

Цікаво
20.03 22:15
846
0
Фото: kagan-world.com

В Індії випустили нову книгу про Будду, яка важить дві тонни. Вона зроблена зі сталевих листів.

Сталеву книгу про життя Будди пера одного з авторів індійської конституції Бхімрао Амбедкара представили в індійському місті Агра.

Книга претендує на звання найважчої в світі. На її 24 аркушах із загартованої сталі вигравірували текст 400-сторінкового твору Амбедкара "Будда і його дхамма".

Кожна із сторінок книги, яку переклали із англійської на хінді, важить близько 100 кілограмів, висота всієї книги складає більше 2,5 метра, ширина - понад 1,4 метра, а товщина кожної сторінки - близько п'яти сантиметрів.

На презентацію, яка була приурочена до чергової річниці візиту Амбедкара до Агри в 1956, зібрались більше 35 тисяч осіб із усієї Індії.

"Тепер Агре є, що ще показати світу крім Тадж Махалу", - сказав Бханте Карунашіл Рахул із буддійської організації Dhamma Bhoomi Foundation.

Довідка: Бхімрао Амбедкар (1891 - 1956) - індійський політичний діяч, який був борцем за права касти "недоторканних", та одним з перших серед представників цієї касти, хто отримав освіту в коледжі. Зрештою отримав докторський ступінь.

"Недоторканні", або парія — в древній Індії нижча каста бідарів, позбавлених громадянських прав. У сучасній мові слово позначає групу найбільш безправного населення, ізгоїв.

Теги: будда індія мистецтво релігія цікаво индия религия буддизм

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори